6 týdnů: Buďte jako Kiyosaki

Martin-palma2-300x253Tohle je nabídka, která se neodmítá: Peníze, volný čas, majetek pro další generace. Tohle máte teď přímo před sebou – a jestli tuto nabídku nevyužijte, tak fakt nevím

Mnoho lidí chodí do práce, která je nebaví. Jsou po krk v dluzích (i když tomu vznešeně říkají hypotéka a splátka leasingu). Bojí se vyhazovu, volný čas mají jen pár týdnů v roce. Pro děti ušetří pendrek, na stará kolena téměř nic. Tohle je život většiny.

Mnoho lidí čte Kiyosakiho. Hltají úvahy o bohatství, nezávislosti, o dostatku volného času. Lidé chtějí život v hojnosti – jenže pro to neudělají ten jeden jediný důležitý krok: Je třeba začít! Skončete se sněním, pojďte konečně budovat bohatství. Chcete výsledky? Tak už konečně začněte makat.

6 týdnů, které budou vaším startem k vysněnému životu

Ne 6 roků, ani 6 měsíců. Pouhých 6 týdnů! Naučíte se to, co umí bohatí. Budete umět to, co obdivujete u Kiysakiho. Budete umět budovat bohatství. Začnete s pár korunami, jako každý investor. Budete se zlepšovat, peníze budou přibývat. Zkuste si to představit: splatíte hypotéku, úvěry. Budete budovat vlastní bohatství. Budete mít zdroje peněz, které po vás jednou převezmou vaše děti, vaši vnuci, pravnoučata.

Kiyosaki ve svých knihách popsal lekce „bohatého táty“. Pamatujete si základní zásadu? „Nauč se chápat aktiva, rozvahu a výsledovku. Pochop cash-flow kvadrant. Z krysího závodu zaměstnance nebo soukromníka se přesuň na rychlodráhu bohatých – buď investorem!“

To máte teď před sebou!

Budete vlastnit podíly v nejlepších firmách. Postavíte si penězovod: na váš účet budou přitékat peníze z dividend. Vybudujete rodinné bohatství, které zdědí vaše děti. Prožijete zajímavý a bohatý život. Budete perfektně zajištěni na stáří. Budete konečně na rychlodráze bohatých – a stanete se magnetem na peníze.

Přestaňte snít a pojďte do akce

Teď a nyní. Během 6 týdnů získáte schopnost budovat majetek, jak to obdivujete na Kiyosakim. Tohle je nabídka, která se neodmítá. Takže – jdeme na to! Startujeme už v pondělí, tak to nezmeškejte!

 

Ať se daří!

Martin

 

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.