Stroj na peníze, který funguje už desítky let

(jak si ho postavíte tak, aby vydělával ještě vašim vnoučatům)

Podívejte se na webinář, který jsme vysílali 2.10.2016

 

Dotazy a komentáře? Sem s nimi !

 1. Svatopluk napsal:

  Už 3 roky to zkouším a stále nevydělávám. Co dělám špatně?

  • Martin Kopáček napsal:

   A jdete podle toho, co je v kurzu? 🙂

  • Jarek napsal:

   Nedelas, to je standard…;-)

  • Jakub napsal:

   Pane Svatopluku, sám jste si na to v podstatě odpověděl, zkuste si přečíst znovu větu, kterou jste napsal a pochopíte, kde je chyba. Psal jste, že to „zkoušíte“, ale takhle to nefunguje buď do toho jdete na plno nebo to nedělejte. Nejsem expert co se týče akcií, ale vím, že je třeba jít do všeho na maximum, jinak se utopím v šedi a věc se nepovede. Navíc 3 roky můžete být ve ztrátě a za další 3 roky můžete zhodnotit svoje akcie několikanásobně, je to věda ten akciový trh a většina mu ani nerozumí, stejně jako já. Podle mě se jedná jen čistě o intuici. Nikdo neví co přijde zítra nebo za týden, lze jen předpokládat 🙂 Každopádně čekám za několik let krizi, protože nic netrvá věčně, tak si připravte tučný kapitál, třeba z práce nebo kde děláte (je to jedno), čtěte ve volném čase jakékoliv knížky o akcií a třeba se vám poštěstí po krizi již nikdy nepracovat a živit se jako investor. A třeba se to nepoštěstí, kdo ví 🙂 Každopádně VISA mě hodně překvapila, ale nedivím se tomu, když se to dostane už do Brna a České republiky, tak už je to co říct 😀 Krásný den Vám přeji, mnoho úspěchu v životě a ať zbohatnete!

  • karel napsal:

   tak to cpete do akcii s dividendou slozkou je to dobry nastroj sam ho pouzivam

   • Martin Kopáček napsal:

    Ano, dividendové akcie tvoří 70% Honzova portfolia. Hovoříme o tom na webináři.

 2. Richard Machan napsal:

  Asi přijdu později z rodinných důvodů, bude aj záznam?

 3. jirka napsal:

  doufam ze bude zaznam s tim internetem co mam to je strasny

 4. lubos napsal:

  Poprosim vas zaslat na mail video na mojom mobile mi to nespusti dakujem

 5. Petr napsal:

  Zdravím mám akcie v novém dopravním systému 21. století investuji každý měsíc a nakupuji akcie. Dneska hodnota stoupla a akcie jsou dražší ale obchodovat se budou v roku 2017 na burze může to být i ke konci roku. Jsem si vědom rizika ty jsou vlastně všude ale kdo neriskuje tak nic nemá.Mají stavět hodně kilometrů tratí po celém světě.Na burze se předpokládá hodnota akcie 1 až 5 dolarů za akcii.Firma je v začátcích a zatím se neví jaké rizika a překážky bude muset zvládnout ale přesto jsem to Skusil a uvidím jaký to bude mít efekt.

  • Martin Kopáček napsal:

   Důležité je znát „vnitřek“ firmy, čili finanční zdraví. Mnoho dobrých projektů se utopilo v nezvládnutém cash-flow.

 6. Jiří Vaněk napsal:

  dobrý den, jak mám poznat kdy na trhu nebýt? Děkuji.

  • Martin Kopáček napsal:

   Když zjistíte z finančních výkazů firem, že není do čeho investovat. Když je do čeho investovat, investujeme – a je jedno, zda trh roste nebo padá (nejlepší nákupy jsou právě v propadu trhu, rakety se nejlépe kupují v růstové fázi)

 7. Marek Domanický napsal:

  Jednoduchá otázka. Prečo firmy, ktorým sa darí a majú vysoké výnosy potrebujú niekomu predávať akcie a neustále cudzie investície, keď majú svoje? Díky

  • Martin Kopáček napsal:

   Jednoduchá odpověď: Firma vstoupí na burzu, prodá část svých akcií. Akcionáři se stávají podílníky firmy, koupili si podíl. Firma získala kapitál, třeba v řádu desítek miliard dolarů. A svým spoluvlastníkům/akcionářům tedy nemůže upírat podíly na zisku. S podíly na firmách, s akciemi, se dále obchoduje na burze. Některý akcionář je prodává, jiný je kupuje. Prostě prodáváme nebo kupujeme podíly na firmách.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *